top of page

Pakalpojumi

ONTO ir reklāmas aģentūra, kas kopā ar saviem klientiem no mazām idejām rada stāstus. Stāstus, kas ir uzmanības vērti, tādus, kas sasniedz izvirzītos mērķus un potenciālo klientu dzirdīgās ausis.

Mūsu mērķis ir būt ar klientu uz pareizā ceļa, lai katram projektam atrastu pareizo virzienu, nospraustu īstos mērķus un izmantotu efektīvākos mārketinga ieročus. Tāpēc palīdzēsim izveidot stabilu konceptu Tava uzņēmumam atpazīstamībai un sekmēt tā tālāko attīstību, piesaistot jaunus klientus.

FOTO 

REKLĀMAS FOTO/PRODUKTU FOTO/ REPORTĀŽAS/FOTO SOCTĪKLIEM. 

Iemūžināt pasākumus un svētkus, padarīt produktu vizuāli garšīgāku, eksperimentēt un radīt unikālus foto - tas ir tas, ko mēs darām!
Ļaujies maģijai!

Rekāmas foto pakalpojumi

VIDEO

REKLĀMAS VIDEO/PRODUKTU VIDEO/
VIDEO REPORTĀŽAS/AERO VIDEO/

SOCIĀLO TĪKLU SATURA MĀRKETINGS

Kā radīt interesantu un aizraujošu saturu soctīklos? Kas tava uzņēmuma mērķauditorijai vispār interesē? Kā pastāstīt par produktu vai pakalpojumu tā, lai tavs sekotājs nespiestu ''unfollow''? Cik bieži un kādu saturu publicēt savos uzņēmuma kontos? Kā sasniegt savu mērķauditoriju?Šie ir tikai daži jautājumi ar kuriem sastopamies ik dienu, tāpēc uztici savus uzņēmuma kontus ONTO.
 

Mēs Tev palīdzēsim izcelties starp konkurentiem ar radošiem sociālo tīklu mārketinga risinājumiem un idejām, parūpēsimies par Tava zīmola vizuālo tēlu un nodrošināsim aizraujošu saturu Tava uzņēmuma sociālo tiklu kontos.

Sociālo tīklu satura mārketings

Laižam tīklot?

DIZAINS

LOGO / VIZĪTKARTES / BUKLETI /
ĒDIENKARTES UTT

Vizuālais tēls ir uzņēmuma vizītkarte. Tāpēc mēs saviem klientiem palīdzam radīt vizuāli pievilcīgus un piemērotus dizaina risinājumus.

Sapucē savu tēlu!

Grafiskais dizains

Esi gatavs pārmaiņām?

AUDIO REKLĀMA

Radām audio reklāmas, džinglus, muzikālos celiņus, dziesmas, apstrādājam esošos audio, labojam, montējam, pārveidojam, komponējam...visu, kas vien Tev ienāk prātā!

Audio reklāma

Ļauj, lai Tevi sadzird!

bottom of page